Zpět na web

  • načítám...

image.jpeg

Ahoj holky! :mavam: Jdu vám dodat trochu optimismu - dnes je to 10. den po mém prvním KET a mám krásně pozitivní test! Vím, že ještě není úplně vyhráno, ale doufám, že bude všechno v pořádku. Držím palce, ať vám všechno dobře vyjde :*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...