image.jpeg
Ahoj holky! :mavam: Jdu vám dodat trochu optimismu - dnes je to 10. den po mém prvním KET a mám krásně pozitivní test! Vím, že ještě není úplně vyhráno, ale doufám, že bude všechno v pořádku. Držím palce, ať vám všechno dobře vyjde :*
- Autor: Diva90
- Vloženo: 17.05.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána