DSC_1357.jpg
Přidávám pár faktur a dokladů. U betonů jsem se sekla, to se omlouvám, vyšly nás na 25.000. Okna + venk. dveře na 89.000. Rozvody vody a odpadu + připojení jímky na 30.000. Cihly na 130.000. Na některé věci jsme doklady neměly a třeba tu střechu nemůžu najít, ale doufám, že už konečně pochopíš, že si ty částky nevymýšlim. Píšu jen to, za čím si můžu stát. *Příspěvek upraven 17.05.16 v 10:28*
- Autor: anonymka227
- Vloženo: 17.05.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána