Zpět na web

  • načítám...

IMG_3528.JPG

Štěpánek se taky jen točí kolem dokola za hračkama a válí sudy nic víc, ale snad to brzo přijde. Dnes jedeme koupit botky, aby mohl hezky capkat, kamarádčin malý má rok a neurolořka jí řekla, že dokud dítě samo pořádně nechodí, nesmí mít pevnou botu až po kotník, jen takové capáčky, tak nevím teď co koupit :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...