IMG_3528.JPG
Štěpánek se taky jen točí kolem dokola za hračkama a válí sudy nic víc, ale snad to brzo přijde. Dnes jedeme koupit botky, aby mohl hezky capkat, kamarádčin malý má rok a neurolořka jí řekla, že dokud dítě samo pořádně nechodí, nesmí mít pevnou botu až po kotník, jen takové capáčky, tak nevím teď co koupit :think:
- Autor: skubanek 86
- Vloženo: 23.05.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána