Zpět na web

  • načítám...

13410700_10206778114993695_1558781032_o.jpg

Ahojte holky, potřebovala bych názor, jestli se vyznáte, koupila jsem nosítko ErgoBaby z bazárku (nové), ale nepoznám zda to je fakt originál (cena nebyla zrovna levná) :think: :roll:, přidávám pár fotek, zda někdo poznáte, popř. dofotím více detailů kdyby bylo třeba, Děkuji :).

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...