Zpět na web

  • načítám...

IMG_20160702_064426.png

Ahoj holky :mavam: začala jsem měřit BT a zatím z toho nejsem vůbec moudra.. :nevim: čekala jsem ze si teploty budou trochu podobné a v první části cyklu nízké a pak zase vysoké, ale já to mám celý nějaký divný :( podle kalendáře je dneska ovulace, ale od včera odpolede mám hlen hustý bílí, čili spermie by k vajíčku nemohli :( předtím jsem 3 dny měla jen takový klouzavý bílí (jako naredene tělové mléko) ale plodný hlen prostě nepozoruji :( třeba ovu teprve bude, ale jsem z toho zmatená.. Nemáte někdo zkušenosti s takhle rozhazenyma teplotama? Ps. Měřím tak jak se má :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...