Zpět na web

  • načítám...

image.jpeg

Řešte to rychle, mně s tím nikdo nikdy nepomohl. Teď je mi přes 40 a mám na hlavě tohle. Nevím si s tím rady. Kde vzít seběvědomí? (Lékaři, terapie, antidepresiva) vše k ničemu a já jsem na zhroucení. Problém v práci, sice mám, ale reprezentativně rozhodně nevypadám (kdo by chtěl někoho kdo takhle vypadá). Trápím tím manžela, děti se za mě stydí. Nikam kůli tomu nechodím. Už nevím jak dál. :zed: Nevzdělaná ani hloupá nejsem. Ale k čemu to je když se každý den trápím a nevím jak dál. Ať se snažím jak chci vždycky do toho spadnu. Ale zatím se nevzdávám.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...