Zpět na web

  • načítám...

nun_200_r.jpg

Zdravím :mavam: My nakonec vybrali školní batoh od Topgalu..Spousta lidí nám Topgal doporučilo a designově se malému nejvíc líbili..Ty batohy mají většinou do jednoho kila, což je super. Na zádech krásně sedí, má dobře vyztužené záda..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...