nun_200_r.jpg
Zdravím :mavam: My nakonec vybrali školní batoh od Topgalu..Spousta lidí nám Topgal doporučilo a designově se malému nejvíc líbili..Ty batohy mají většinou do jednoho kila, což je super. Na zádech krásně sedí, má dobře vyztužené záda..
- Autor: Silwinka87
- Vloženo: 13.07.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána