Zpět na web

  • načítám...

13819444_722670591204190_379846462_n.jpg

Uff holky to se mi trosku ulevilo, uprimne jsem to vubec netusila, protoze jsme se zacali snazit uz v kvetnu a mame cervenec, posledni menstruaci jsem mela 21.6. Takže meškám jen pár dní. Ale proč mám tak nafouklé podpříško od pupku dolu? Jak kdyby to byli dvě. :D Ale věřím že to dělají hormony.Sama jsem z dvojcat ale po umelem oplodneni a v rodine dvojcatka nejsou tak doufam v jedno krasne miminko :D Posilam fotku...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...