Zpět na web

  • načítám...

Screenshot_2016-07-23-10-50-30.png

Ahoj :) hlasim se, ze i ja jsem tomu propadla :D na prochazkach se psem nedelam noc jineho nwz chytam pokemony :D zatim jsem teda jen level 7 :D U mas bohuzel na prochazkach potkavam vetsinou cervi a ptaky zbytek si vetsinou musim vychodit :D

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...