Screenshot_2016-07-23-10-50-30.png
Ahoj :) hlasim se, ze i ja jsem tomu propadla :D na prochazkach se psem nedelam noc jineho nwz chytam pokemony :D zatim jsem teda jen level 7 :D U mas bohuzel na prochazkach potkavam vetsinou cervi a ptaky zbytek si vetsinou musim vychodit :D
- Autor: Bomer
- Vloženo: 23.07.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána