Zpět na web

  • načítám...

image.jpeg

Ahoj holky, nemate nektera zkusenost s necim podobnym? Malemu se jiz druhy mesic opakovane vraci vyrazka, prikladam foto, dostali jsme kortikoidove mazani Advantan, ktere tedy do druheho dne zabere, ale za par dni to ma malej zpatky. Zacina to malymi flicky a pak se slejva do vystouplych cervenych map. Suche ani popraskane nejsou. Zatim jsem nevypozorovala zadnou souvislost s jidlem, praci prasek jsem nemenila, snad jen ze se vyrazka zhorsi, kdyz se malej zpoti. Na slunicko skoro nechodime. Ze zacatku mel k tomu vysoke horecky, zaver byl neurcena virova infekce s koznimi projevy. Horecky nastesti nema, ale vyrazky porad. Z Motola nas uz predali zpatky k obvodni, ale prece nemuzu maleho mazat porad kortikoidama :zed:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...