Zpět na web

  • načítám...

IMG-20160726-00923.jpg

Ahoj holky, tak jsme dneska byli na velkém UTZ. A miminko dneska 12+4, měří 6,1cm, NT je 1,5mm a má všechno co by mít mělo. Viděli jsme ručičky, prstíky, nožičky, slyšeli jsme srdíčko :srdce: :dance: :dance: :dance: Byla to fakt nádhera ten UTZ, jsme si to užili s manželem :pankac: :pankac: I krev nám vyšla v pořádku. A čekáme holčičku :srdce: Už jsem nepřispívám, protože nemám s čím, ale pořád vás sleduju a držím moc palce :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...