Zpět na web

  • načítám...

DSC_0373.JPG

Tohle je test ze včerejška večer..dva dny předtím na testu nebylo vůbec nic.. Dalsi test udelam zitra nebo ve středu ráno, abych viděla, jestli čárka sílí..snad bude sílit a nebyl jen vadny test.. :zed: *Příspěvek upraven 01.08.16 v 16:38*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...