DSC_0373.JPG
Tohle je test ze včerejška večer..dva dny předtím na testu nebylo vůbec nic.. Dalsi test udelam zitra nebo ve středu ráno, abych viděla, jestli čárka sílí..snad bude sílit a nebyl jen vadny test.. :zed: *Příspěvek upraven 01.08.16 v 16:38*
- Autor: Beverlyn
- Vloženo: 01.08.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána