13900527_10207405885004555_486883118_n.jpg
Ahoj, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti. Malý dostal po měsíci trápení další antibiotika, první byla sumamed a vůbec mu nezabrala, po dobrání trpěl zvýšenýma teplotama a bolestma hlavy. Krevní testy byly nejednoznačné, pozitivní měl nejen LB, ale i EBV. Tento týden mu vyskočily po celém těle erythema migrans, takže jsme jeli na pohotovost a vyfasoval zinnat. Den nato mu ale začaly po těle naskakovat puchýře (slité, zvětšují se do ztracena) s rudými okraji, cca 6-8 hodin se zvětšují, pak zmizí a objeví se další a jinde. Měl to někdo? Dr na pohotovosti mi tvrdila, že všechny tyhle skvrny jsou známkou alergie, ale "tomu" je úplně jedno, jestli fenistil dostane nebo ne. Lehce ho to svědí, ale nebolí. Jinak od první dávky antibiotik jako kdyby utly bolesti hlavy, teploty vymizely, začal jíst normální porce jídel, začal být normálně živý.
- Autor: Margery
- Vloženo: 06.08.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána