Zpět na web

  • načítám...

obývák.jpg

My máme meruňkovou ložnici a když bylo čerstvě vymalováno, tak jsem se měsíc chodila dívat, jestli jsem nezapomněla zhasnout :-) - fakt to bylo poznat. Obývák teď máme takový oranžový až cihlový, jedna zeď docela tmavá, pak světlejší přechod a zbytek bílá a jsme spokojeni. Zkusím pohledat fotku. Nebo bych udělala kombinaci hnědá nebo kávová a béžová. Tak jsem to našla, ale odstín je jiný než ve skutečnosti.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...