obývák.jpg
My máme meruňkovou ložnici a když bylo čerstvě vymalováno, tak jsem se měsíc chodila dívat, jestli jsem nezapomněla zhasnout :-) - fakt to bylo poznat. Obývák teď máme takový oranžový až cihlový, jedna zeď docela tmavá, pak světlejší přechod a zbytek bílá a jsme spokojeni. Zkusím pohledat fotku. Nebo bych udělala kombinaci hnědá nebo kávová a béžová. Tak jsem to našla, ale odstín je jiný než ve skutečnosti.
- Autor: Halka
- Vloženo: 09.08.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána