IMG_20160430_180750.jpg
My máme taky z ikey a malý ho dostal ve dvou letech. Jen postel jsme koupili jinde. Pokojik nás vyšel na cca 10 tisíc.
- Autor: doumi
- Vloženo: 21.08.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
My máme taky z ikey a malý ho dostal ve dvou letech. Jen postel jsme koupili jinde. Pokojik nás vyšel na cca 10 tisíc.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána