Zpět na web

  • načítám...

79384297.jpg

Ahoj holky, máte některá tento náramek? Zajímá mě zda nečerná a jestli se kup vyplatí nebo mám jít raději do pandory. Nějak po něm netihnu, ale chlap chce ať si něco vyberu za narození prcka a vůbec mě nenapadá co. Chci něco symbolického a tento náramek mi přijde ideální, nic jiného jsem nenašla co by se mi líbilo a hodilo se k narození miminka :) *Příspěvek upraven 31.08.16 v 20:26*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...