79384297.jpg
Ahoj holky, máte některá tento náramek? Zajímá mě zda nečerná a jestli se kup vyplatí nebo mám jít raději do pandory. Nějak po něm netihnu, ale chlap chce ať si něco vyberu za narození prcka a vůbec mě nenapadá co. Chci něco symbolického a tento náramek mi přijde ideální, nic jiného jsem nenašla co by se mi líbilo a hodilo se k narození miminka :) *Příspěvek upraven 31.08.16 v 20:26*
- Autor: Mexie
- Vloženo: 31.08.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána