boticka-ochranna-walker-neopren-active-l-2ks-tr.jpg
Zdravím, jdu si sem pro radu, nemáte někdo zkušenosti s botičkami pro pejska? Potřebuji nějaké pořídit na přední packy a nevím které vybrat, aby dobře držely na noze a pejskovi moc nepřekážely. Nevím, jestli lépe pejskovi padnou tvarované, nebo naopak pouze takové slabší, placaté, takový trošku pytlík na packu :D - nevím do jaké míry se vytvarují podle packy. Nemáte někdo nějakou zkušenost ať dobrou, nebo špatnou...budu ráda, za všechny postřehy. Zkusím vložit obrázky botiček nad kterými uvažuji. Díky :kytka:
- Autor: Edith666
- Vloženo: 13.09.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána