Zpět na web

  • načítám...

1474026252292.jpg

"@Janička 1211":https://www.emimino.cz/profil/janicka-1211/ "@butterfly88":https://www.emimino.cz/profil/butterfly88/ kocenky,ted me tak napadlo, nemuze to byt tim, ze jsou to jine ovu testy a delaji se jinak? tam je psane, ze se to nema odecita vic jak po petiminutach.. :think: ty prvni mam dr maxe a ty me dosli a tak jsem musela sem k nam do lekarny, dr maxe tu nemame a tam meli je comfort 6+2tt... :think: poslu Vam pribalak je to ten bod cislo 2 :think:...moc se omlouvam, ze Vas takhle otravuji ale uz si opravdu nevim rady a dr daleko... :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...