Zpět na web

  • načítám...

image.png

Ahoj holky, tak včera jsem si udělala ještě jeden tt a nic. Ale ten odpolední byla fakt slabounká čárka, ale bylo to asi 9 DPO a v 7 večer a hlavně jsem od toho prvního vypila asi 1,5 l vody. Jak kojím, tak mám furt žízeň. Ráno jsem TT nedělala, ale udělala ovu test a ejhle obě čárky stejné. A graf Tak jsem z toho jelen

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...