Zpět na web

  • načítám...

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
541
5.2.12 22:42

moc hezké :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
evik1403
7.2.12 09:46

Nádherné, mohla bych se Vás prosím zeptat, kde jste si tu nádheru nechala ušít :lol: nebo je to vlastní výroba? :)

  • Upravit
Radka Ivanová
3.6.13 21:19

Dobrý den, prosím Vás, mohla byste mi poslat odkaz na paní, která Vám to šila? byla bych moc ráda, děkuji a přeji pěkný den. Ivanová

  • Upravit