- Autor: denvoj
- Vloženo: 20.06.11
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
evik1403
7.2.12 09:46
Nádherné, mohla bych se Vás prosím zeptat, kde jste si tu nádheru nechala ušít
nebo je to vlastní výroba? ![]()
- Upravit
Radka Ivanová
3.6.13 21:19
Dobrý den, prosím Vás, mohla byste mi poslat odkaz na paní, která Vám to šila? byla bych moc ráda, děkuji a přeji pěkný den. Ivanová
- Upravit