Zpět na web

  • načítám...

IMG_4281.JPG

Ahoj holky, měla bych dotaz..28. 9 jsem místo menstruace tři dny jen trochu špinila (1. den tedy s kapkou krve, ale opravdu jen kapkou). Dnes ráno jsem si dělala test a fotku výsledku přikládám. Je pravda, že test je focený až asi po 10 minutách od testování a čárka se mi zdá tmavší, než se ukázala do 3 minut, nicméně i v stanoveném čase se čárka ukázala. Vzhledem k tomu, že děti ještě nemám a vlastně jsme se ještě úplně nezačali snažit, nemám moc zkušeností. Cyklus mám většinou 32 - 34 dnů, ovulaci nesleduji. Teď moc nevím, co mělo znamenat to špinění. Někde jsem četla, že by to mohlo být uhnizďování, jinde, že špinění místo menstruace může znamenat mimoděložní těhotenství.. Jsem z toho trochu vyplašená, tak teď nevím, jestli mám na gyndu jít rovnou, nebo ještě čekat, abych zas zbytečně neplašila, když je to tak čerstvé. Můžete mi prosím napsat, pokud jste měly podobné zkušenosti, ať se trochu uklidním? :oops: Děkuji :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...