image.jpeg
[citace] **"@PetrVesely":https://www.emimino.cz/profil/petrvesely/** píše: Pouštíte někdo kočku ven v zimě? [/citace] :mavam:
- Autor: Chupita
- Vloženo: 07.10.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
[citace] **"@PetrVesely":https://www.emimino.cz/profil/petrvesely/** píše: Pouštíte někdo kočku ven v zimě? [/citace] :mavam:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána