Zpět na web

  • načítám...

20161003_200015.jpg

"@Jarulik":https://www.emimino.cz/profil/jarulik/ dekuju moc. Modlim se aby bylo vse ok. Prijde mi to jako zazrak po tech letech :srdce:.. ja nejsem samozrejme doktor, nicmene me tady v nemocnici rekli ze z toho vajecniku nic nezbylo a ze musi ven. Kdyby to tak bylo, nemela bych normalne menstruaci (ted mluvim o druhe cyste, kdyz jsem uz mela jen ten jeden vajecnik) a ted bych teda logicky uz nebyla ani tehotna kdyby teda nefungoval. Netusim ani jestli mas cystu nebo nejake lozisko u vajecniku..ale pokud te poslali domu a dali ti termin tak to uplne akutni nebylo. Ja poprve sla na pohotovost v pul pate vecer a v pul sedme jsem uz lezela na sale. S druhou cystou by to bylo to same. Jen me o den dyl operovali v te plzni. Rikam, nevim jaky mas nalez, ale treba by to nemuselo byt jinde v nemocnici tak radikalni jako tam kam se chystas na operaci. Moje kamaradka mela to same, ale cystu 11 cm a taky ji to tady hned vzali. Mas nejake bolesti? At to bude jak chce, i s jednim vajecnikem se da otehotnet..dokonce i s pulkou, takze se nenech vystrasit, pokud ti to nepotvrdi 10 doktoru tak bych se moc nevzrusovala :hug: tady posilam na povzbuzeni obrazek i pres ty jejich katastrofalni prognozy :pankac:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...