Zpět na web

  • načítám...

fusak-2v1-emitex-jarni-letni-podzimni-jaro-leto-po-5.jpg.big.jpg

"@Ornwen":https://www.emimino.cz/profil/ornwen/ asi jsem natvrdlá, ale můžeš mi to napsat trochu víc polopatě nebo vyfotit?? To hořejší zachycení chápu, ale nemám na tom fusaku takovou tu látku co se přehrne za vršek kočárku a za to to drží,(to mam pouze na zimním). Tak jsem to řešila na kárce, tam nebyla žádná síťka, pouze opěrka a za tím odklápěcí bouda. Já mluvím o flísovém viz.foto od Emitexu na tom mam pouze tkaničky. Přemýšlela jsem našít tam nějaké karabinky a za ty to zaháknout za ty očka co jsou v rohu kočárku mezi sedákem a operadlem, ale to mi nevyřeší problém, že nedrží ten hořejšek.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...