povleceni.jpg
Tak hlásím, že jsem objednala domeček pro panenky viz obrázek (3390,-). Pak mám povlečení s princeznami (290,-) a asi tři drobnosti. Pro syna ještě nic, čekám na den bez poštovného. Potřebuji ještě k domečku koupit "Kena" (máme samý bárbíny), tak to chce chlapa. Nemáte, prosím, někdo tip, kde sehnat k Barbie miminko nebo dítě, ALE!, aby to nebyla ta těhotná Barbie s břichem? - Nechci děsit dceru. Fakt potřebuju Barbínu ve stádiu "už po porodu". :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Viděla jsem zatím "Steffi s kočárkem", to vypadá solidně, ale třeba má někdo jiný tip.
- Autor: Pinkie
- Vloženo: 11.11.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána