IMAG0007.jpg
"@yummymummy":https://www.emimino.cz/profil/yummymummy/ krabí kapřík je taky dobrý :mrgreen: a ještě s nakrájenou ploutví a nakrájeným okem :mrgreen: "@Malike":https://www.emimino.cz/profil/malike/ my začali mluvit taky asi kolem 6 let a tužku do ruky chytil taky v 6,ale pak to byla mela. Začal kreslit rovnou koleje, mašiny a pak rozkresloval jednotl. fáze potopení Titanicu. Neboj, na všechno má ještě čas a nikdy nevíš, v čem se pak projeví :hug:
- Autor: smutná máma
- Vloženo: 14.11.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána