Zpět na web

  • načítám...

20161109_203649-1.jpg

Naše dcerka také bojuje s ekzemem kolem pusinky a dělá se ji to i pod ocickama.Ale v našem případě to měla i květen, červen, kdy uz je hezky. A teď ji to začalo od zacatku října a to byla zrovna i doma.Dr i vyloučil ze je to z počasí. Jinak se s tím tedy trápí od ledna, pak jsme měli 4 měsíce klid a teď zase.Dr uz neví co s ni je. Žádné masti nepomahaji. Jedině kortikoidy, ale ty dávám, když už je fakt nejhůř. Dcerku pusinka nesvědí, ale boli a praska ji to do krve :roll:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...