Zpět na web

  • načítám...

IMG_2110.JPG

Ahojky nemel/a nekdo z vas podobnou skvrnu? nesvedi, nepali proste nic, mam to uz cca par dni a v po si zajdu k doktorce. Akorat se chci zeptat zda nahodou nekdo mel nebo nevi ctj

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 26.11.16

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...