Zpět na web

  • načítám...

bubla a fazoláč.png

Ahoj holky, zdravíme s mužem :mavam: Tak zítra už je den D a my by jsme se měli na beton dozvědět, jak se MIMIexperiment zdařil :dance: Vkládám foto pro porovnávajdu a možné spekulace :lol: bříška z 1. těhu (nahoře) a dole nynější těhu :) Hezký den :kytka: :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...