bubla a fazoláč.png
Ahoj holky, zdravíme s mužem :mavam: Tak zítra už je den D a my by jsme se měli na beton dozvědět, jak se MIMIexperiment zdařil :dance: Vkládám foto pro porovnávajdu a možné spekulace :lol: bříška z 1. těhu (nahoře) a dole nynější těhu :) Hezký den :kytka: :mavam:
- Autor: Terkel
- Vloženo: 07.12.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána