Zpět na web

  • načítám...

IMG-20161209-WA0003.jpeg

Prosim o radu, jsem 10+0 a osypalo se mi zniceho nic cele bricho. Par dni predtim me svedily prsa, ale bez vyrazky. Bricho palilo a bylo rude. Za cca hodinu to zmizelo. Chtela jsem jit k obvodacce ale ted nevim s cim vlastne. Na kozni mam jit v pondeli. Mel to nekdo tak? Prikladam foto, dekuji za odpovedi. [* *]

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...