IMG_20161023_134206.jpg
Ahoj tak jak se mate holky co jste rodily v roce 2009 a 2012 koukám že tu dlouho nikdo nebyl my už jsme trochu povyrostly malej chodí do školy a malá už do školky jsem na ně pyšná jen malej mi děla trošku starosti co se školy týče nevim jestly je to dnešní dobou ale vubec ho nebaví škola učení atd ale že těch dětí tam takových je jsme v první třídě a ted už ty děti stavkujou poznámky že zlobi atd a co vy a vaše ratolesti
- Autor: Andreika Ullrichova
- Vloženo: 12.12.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána