image.jpeg
"@Kikuška90":https://www.emimino.cz/profil/kikuska90/ to bříško závidím, uz mi je po něm smutno a začínám manžela otukavat na třetí. Jeste mame 2 snehulaky. Jinak Emca roste jak z vody. Davam par fotek. A s Adem jsem vyrazila na biatlon, abych se odreagovala a věnovala den jen jemu. U nas cukroví nikdo neji, ale i tak mám 9 druhu, které z 90% poletí slepicim. Holky taky to tady pročítám, ale času na odepisovani moc neni. Přeji vám krásné Vánoce
- Autor: montty
- Vloženo: 18.12.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána