j23801.jpg
My roky děláme- brambory, cibule hodně na jemno, sterilovaná zelenina do br salátu, většinou přidáváme ještě kyselé okurky, hořčice, sůl, pepř a majonéza ;) jiný neděláme. Z vajíček děláme ozdobu nahoru, žádný salám do salátu též nedáváme.
- Autor: Markéta80
- Vloženo: 19.12.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána