Zpět na web

  • načítám...

j23801.jpg

My roky děláme- brambory, cibule hodně na jemno, sterilovaná zelenina do br salátu, většinou přidáváme ještě kyselé okurky, hořčice, sůl, pepř a majonéza ;) jiný neděláme. Z vajíček děláme ozdobu nahoru, žádný salám do salátu též nedáváme.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...