Zpět na web

  • načítám...

Bez názvu.png

[citace] **"@FreeLady12":https://www.emimino.cz/profil/freelady12/** píše: "@Adéla Rasková":https://www.emimino.cz/profil/adela-raskova/ Ty jsi rodič a šéf stravování... [/citace] Ty grafy jsou pěkná blbost. Já ho zkoušela před 2 měsíci u kluka a píše mu to obezitu a když je nahatej, tak mě až svírá u srdce, jak je příšerně hubenej, lezou mu žebra, tuk a svaly nikde. Hubeňour na entou, ale v grafu je obézní :lol: :lol: :lol: Pokud snížím jeho váhu, tak už by mu zbyly jen kosti :mrgreen: Fotku kluka nedám, ale hubenější už fakt nejde být :lol: i na pětiletce jsem to doktorce říkala a taky má názor, že ty kalkulačky jsou u dětí naprd. ANONYM, osobní info o synkovi :kytka:

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 31.12.16

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...