Zpět na web

  • načítám...

borderak_12-1.jpg

[citace] **"@Kissie9":https://www.emimino.cz/profil/kissie9/** píše: "@hrubik":https://www.emimino.cz/profil/hrubik/: tak jestli je na profilovce Balťas, tak tedy je to fešák :srdce: :palec: :) [/citace] Ano, je to on :srdce: Děkuji :) Na fotce má 10 měsíců, byli jsme s ní v létě na focení a máme krásnou vzpomínku. Dám vám sem více fotek, ať se pochlubím tím naším panem Božským :mrgreen:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...