Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170128_074111.jpg

Tak jo holky, nic tam asi neuvidíte, ale dávám...Aspoň si vyzkouším přidat fotku, ještě jsem to nedělala. Jinak pro info, vrchní test čtvrtek, spodní dnes ráno... ;) Nehrotim to, beru to jako zábavu. Přece jen už mi doma dvě děti běhají... :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...