IMG_20170128_074111.jpg
Tak jo holky, nic tam asi neuvidíte, ale dávám...Aspoň si vyzkouším přidat fotku, ještě jsem to nedělala. Jinak pro info, vrchní test čtvrtek, spodní dnes ráno... ;) Nehrotim to, beru to jako zábavu. Přece jen už mi doma dvě děti běhají... :lol:
- Autor: RenKa33
- Vloženo: 28.01.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána