IMG_0865.JPG
Kočárek Tudore máme zatím 2 měsíce a musím napsat, že předčil naše očekávání. Je skvěle odpružený, jízda ve sněhu žádný problém. Nemá jedinou chybu. :) Doporučuji. :)
- Autor: adela011
- Vloženo: 31.01.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána