Zpět na web

  • načítám...

IMG_0865.JPG

Kočárek Tudore máme zatím 2 měsíce a musím napsat, že předčil naše očekávání. Je skvěle odpružený, jízda ve sněhu žádný problém. Nemá jedinou chybu. :) Doporučuji. :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...