Zpět na web

  • načítám...

image.jpg

Mohu udělat spousty variant buď, vyndat 2 sprucle viz obrázek, nebo sundat bočnici, nebo obě a nebo dat nízké bočnice, ale předpokládám ze ve všech variantách bude vylézat ven. Takže následně ho mám v pokojicku zamykat? Ptam se, protože jeho pokojíček je přímo naproti vysokým schodum, na které budeme mít zabrání až za 14 dni. *Příspěvek upraven 03.02.17 v 10:18*

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...