Syn přepadl z postele, jak se k tomu postavit?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amanda.11
Povídálka 27 příspěvků 03.02.17 09:57
Syn přepadl z postele , jak se k tomu postavit?

Dnes v noci syn 20 měsíců krásně spal a byla jsem rada, jenže ráno se to úplně nepovedlo. Přišla jsem do pokoje a on na zemi a šílený řev, tak jsem myslela, ze ho vyndat manžel, ale ten přišel vzápětí a ptal se co se děje, načež mi došlo, že z té postele musel spadnout. Respektive přepadnout, protože má klasickou dětskou postýlku a rošt úplně dole, jenže už to nestačí. Stalo se to nekomu? Co jste dělali? Postýlku měnili? Díky

Nejnovější recenze z kategorie Bezpečnost dětí

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 03.02.17 09:59

@Amanda.11 ka­maradce tak syn začal ve stejné době z postýlky vylezat. Museli ji dát pryč a teď spí na matraci ať si zvykne a pak dostane postýlku

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15532 příspěvků 03.02.17 10:00

Ano, pokud nemas vyndavaci bocnice nebo sprusle, tak postylku vymenit.

Taky jedna
Extra třída :D 11928 příspěvků 03.02.17 10:00

Sundat bočnici.

Alyss1
Závislačka 2861 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 10:02

Takže přelezl špuršle?

zadej si na youtube „babies escape“:):)

jinak některé děti na to přijdou později, jiné dřív. většina postýlek má vyndavací tyčky - vyndáš dvě tyčky, dítě může vylézt ale v noci nespadne.

nebo matraci na zem, jak někdo psal…

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 03.02.17 10:03

Pro tenhle případ je dobrá buď postýlka s vyndavacími tyčkami, nebo mu pořídit normální postel, aby ten pád nebyl z takové výšky. Dokonce jsem viděla i řešení, že z postýlky vyndali rošt, postýlce zkrátili nožky a matraci dali na zem, takže se ohrádka o cca 10cm zvýšila.

lucka_mac
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 03.02.17 10:09

Pořídila bych mu normální postel. Kluci spali na normální posteli od toho roku a půl, taky právě kvůli útěkům z postýlky. :think:

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 03.02.17 10:09

Mi 21 mesicnimu sundali tu bocnici, aby moh slejzat jako z normalni postele, ze zacatku sem davala este vedle postylky velkej polstar kdyby nahodou v noci prepadnul na zem…

tulipán
Závislačka 3321 příspěvků 03.02.17 10:10

@Amanda.11 Nemame vyndavaci sprusle, takze jsme zacali vylezani trenovat. Kam dat rucicky a kdy se pustit. Nejlepe nekoho i zavolat, aby se koukal (nenapadne pomohl). A prvni tydny byt ve strehu a v postylce zvysene hlidat. U obou deti fungovalo. Velka postel se kupovala az ke tretimu roku, protoze oba v postylce hodne putuji a melou sebou.

Amanda.11
Povídálka 27 příspěvků 03.02.17 10:13

Mohu udělat spousty variant buď, vyndat 2 sprucle viz obrázek, nebo sundat bočnici, nebo obě a nebo dat nízké bočnice, ale předpokládám ze ve všech variantách bude vylézat ven. Takže následně ho mám v pokojicku zamykat? Ptam se, protože jeho pokojíček je přímo naproti vysokým schodum, na které budeme mít zabrání až za 14 dni.

Příspěvek upraven 03.02.17 v 10:18

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 03.02.17 10:18

@Amanda.11, pokud vylezl jednou, vyleze i podruhé - postýlka u Vás tímto navždycky přestala být „bezpečné odkladiště“. Což se ve dvaceti měsících celkem dalo čekat… Čili co teď uděláš, je na Tvých možnostech - musíš nějak zabezpečit, aby se na schodech nepřerazil. Buď si ho troufneš neustále hlídat nebo si ho zkrátka na ty dva týdny vezmeš k sobě do ložnice.
Pokoj bych já osobně rozhodně nezamykala.

Marketka25
Ukecaná baba ;) 2017 příspěvků 03.02.17 10:18

@Amanda.11 naučit vylézat, mně syn začal vylézat v 16 měsících a dcera v 11, bydlíme v provizoriu a jiný postýlky než ty co máme tam nenacpu. Oba přelezou a spustí se dolů.

Kriss Tina
Kelišová 5928 příspěvků 03.02.17 10:18

@Amanda.11 to ti dosahne na kliku? Ja jak malyho zavru v pokoji tak nema sanci se dostat ven a nezamykam, popripadne bych na ty 2 tydny dala postylku k sobe do loznice, nebo na ty schody dala nejaky provizorni zabrany, mi delali na chate dvirka nad schody a byla to otazka par minut sklepat par prkynek dohromady a par minut navrtat pantik do zdi nad schodama :nevim:

Amanda.11
Povídálka 27 příspěvků 03.02.17 10:19

@BohunkaP mám ještě 4 týdenní mimino, a to má svůj pokoj, tak spím u nej :oops: obavám se, aby neprelelezl pak i zabrání na schodech nějak 8o

monrom
Nováček 03.02.17 10:20

Naše kaskadérka taky asi v tom čase jednou přelezla nebo přepadla. Postřehla jsem to až po, protože ani moc nebrečela. Od té doby to neudělala :-D Takže 14 dní ještě vydrží, než bude zábrana na schody.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >