Naražené?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikulik98
Povídálka 12 příspěvků 13.01.17 13:14
Narazene?

Včera jsem uklouzla na zledovatelrm chodníku :/ a na pohotovost sem nesla protože bych tam nedosla :D no noha me včera strasne bolela ale dnes už bolest není taková jen se mi všechna bolest přesunula do paty na kterou nejsem naprosto schopna doslapnout :,( teď k otázce. Muže byt kotník narazeny???
Moc se mi na pohotovost nechce zbytečně :nevim:

Reakce:

Uživatel je onlineNatálka26
Kelišová 5410 příspěvků 13.01.17 13:22

Už včera jsem se hádali s bandou matek o diagnóze přes net a podle fotky. Ne nikdo to neví a vypadat to může všelijak, ale nikdo jiný než lékař a rtg ti neřekne co to je. Takže místo vypisovat i tady, Mazejj na chiru

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 13.01.17 13:24

Může být naražený, vymknutý nebo naštípnutý, na pohotovost bych šla ona se může i „jen“ posunout šlacha a bez správné fixace a rehabilitace může v budoucnu nadělat problémy. Já musela rozcvičovat posunutou šlachu po výronu kotníku, zjistilo se to, když mě po měsíci začalo bolet koleno.

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1667 příspěvků 35 inzerátů 13.01.17 13:36
@Nikulik98 píše:
Včera jsem uklouzla na zledovatelrm chodníku :/ a na pohotovost sem nesla protože bych tam nedosla :D no noha me včera strasne bolela ale dnes už bolest není taková jen se mi všechna bolest přesunula do paty na kterou nejsem naprosto schopna doslapnout :,( teď k otázce. Muže byt kotník narazeny???
Moc se mi na pohotovost nechce zbytečně :nevim:

To me hlava nebere.Jed k doktorovi neni to sranda

kaja00
Extra třída :D 13500 příspěvků 13.01.17 13:38

Mazej k doktorovi, nikdo ti nepovi co s tim mas, nebo myslis ze mame rentgenove oci? ;)

Terulli
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 1 inzerát 13.01.17 13:38

Zdraví máme jen jedno, ale i tak se víc a víc lidí léčí přes FB a diskuze, achjo. Naražený je to 100℅, dost možná i naštípnutý, zlomený, vykloubený. Škoda, že jsme ve středověku, kdy nejezdí MHD, taxi nebo rychlá… Počkat, my vlastně nejsme ve středověku! Už bych mazala dávno na chíru, ti všichni co mají nohu v sádře se tam přeci taky nějak dostali, těžko se vznesli a donesl je tam vítr.
Nemyslím to zle, ale ptát se na diagnózu v diskuzi mi přijde jako lenost a pitomost ;)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.01.17 13:47

Jdi k lékaři. Podle fotky ti tady nikdo neřekne… :)

Kotatko03
Echt Kelišová 8182 příspěvků 13.01.17 13:58

Může/nemusí…zajeď si na chirurgii, to budeš mít nejlepší ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 13.01.17 14:30
@Nikulik98 píše:
Moc se mi na pohotovost nechce zbytečně :nevim:

no a ty počítáš, že má někdo rentgenový oko?
:think:
jeď k lékaři

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >