Upuštění miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yoo
Nováček 2 příspěvky 09.01.17 08:48
Upuštění miminka

Zdravím všechny, dnes v noci jsem svého měsíčního syna upustila. Pustila jsem jen hlavičku (zadečkem už ležel) a to z výšky asi 5 - 10 cm a spadl mi na klínek v postýlce, takže do měkkého. Je i takový pád nebezpečný a jet na kontrolu? Z chování jsem ni nevypozorovala, protože hned po pádu jsme odsávali nosík a pak dávali najíst, tak byl jako vždy neklidný z hladu a tohp odsávání. Děkuji za názory.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 08:51

5-10 cm pád do postýlky nic není, neboj se, pokud je úplně v pohodě tak se nemusíš ničeho bát

Heivka
Závislačka 3199 příspěvků 09.01.17 08:54

Tak kdyby se po takovém pádu mělo dítěti něco stát, tak jako lidská rasa vychcípáme během půl roku. Nebojte, v půl roce byla oblíbená synova zábava přitáhnout se o asi 5-10 centimetrů za hračky na hrazdičce a pak se pustit. Vždycky když žuchnul dolů, tak se hrozně smál. A to ležel na hrací dece, co nebyla polstrovaná, pod ní měl jenom 3mm karimatku.

alenka84
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 09.01.17 08:59

Zas tak křehká ta miminka nejsou, neboj ;)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19833 příspěvků 09.01.17 09:13

Pokud chceš ještě jeden uklidňovací příspěvek, tady ho máš ;)
Opravdu v pohodě, z takové „výšky“ by nejspíš nevadil ani pád na podlahu.
Takže neblázni, děti jsou gumové a omyvatelné :lol:

Yoo
Nováček 2 příspěvky 09.01.17 09:15

Děkuji Vám všem :palec: bylo to mé první upuštění u prvního dítka, tak jsem z toho byla celou noc nervozni 8o

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 09.01.17 09:22

Jeeee, hlavně kliiid :) deti nejsou z cukru :mavam:

viky23
Neúnavná pisatelka 16324 příspěvků 09.01.17 09:23

Manzelovi spadl mesicni syn z gauce :zed: Jen jsme pozorovali, nikam jsme nejeli a vse ok, takze na mekkou matraci z 10cm bych se fakt nebala.

cucik14
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 09.01.17 09:26

@Mar__tanka1983 Takže neblázni, děti jsou gumové a omyvatelné :lol: To nemá chybu :D

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19833 příspěvků 09.01.17 09:30

@cucik14 je, myslím, že to mám dokonce odsud z nějaké diskuse :jazyk: Od té doby to s úspěchem používám jak na vlastní, tak na cizí děti :srdce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 09.01.17 09:40
@Heivka píše:
Tak kdyby se po takovém pádu mělo dítěti něco stát, tak jako lidská rasa vychcípáme během půl roku.

To je dobrý postřeh

gumik92 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 10:17
Klid..

Kamarádce spadla dcerka že 3 metrů, 14 denní dcerka podotýkám.. A vše bylo ok. Spadla ji přímo na hlavu na beton. Samozřejmě jeli hned do nemocnice a dcerku prohlédli a pustili je domů a je vše v pořádku. Mě syn spadl z gauče ve 4 měsících, jeli jsme na pohotovost a tam nám řekli že děti jsou hodně odolné a pediatr mi říkal že za celou svou praxi 35 let jen 1 x zažil že by dítě mělo následky a to když spadlo mamice z kuchyňské linky..

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63291 příspěvků 3 inzeráty 09.01.17 10:22

@gumik92 Ze 3 metrů na hlavu na beton a hned je pustili domů… sorry, ale tomu fakt nevěřím.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 09.01.17 10:27

Řekla bych že v pohodě. Žádnej strach :)

alenka84
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 09.01.17 10:54
@gumik92 píše:
Kamarádce spadla dcerka že 3 metrů, 14 denní dcerka podotýkám.. A vše bylo ok. Spadla ji přímo na hlavu na beton. Samozřejmě jeli hned do nemocnice a dcerku prohlédli a pustili je domů a je vše v pořádku. Mě syn spadl z gauče ve 4 měsících, jeli jsme na pohotovost a tam nám řekli že děti jsou hodně odolné a pediatr mi říkal že za celou svou praxi 35 let jen 1 x zažil že by dítě mělo následky a to když spadlo mamice z kuchyňské linky..

Jak někomu může spadnout dítě ze 3 metrů, to ji pustila z okna? Moc se mi nechce věřit, že by někdo pád ze 3 metrů na hlavu na beton vůbec přežil 8o

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >