Je tu dětská Dr.??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 03.01.17 00:54
je tu dětská Dr.??

Ahujky holky. Mám takový zvláštní dotaz. Dnes jsem byla s dcerou v dětském koutku, na záchodě. Vždy jí říkám ať na nic nesahá a počká až se vyčůrám. Jen dnes neměla svůj den a vztekala se, sedla na zem a asi i ručkama. Na tom není nic zvláštního, jen že na zemi byla už setřená krev, dle mě menstruační. Teď si zaboha :zed: neuvědomím jestli se malá dotkla..samozřejmě sem jí hned umyla ručenky… je možné takhle něco chytit? Je mi teď uplně úzko…Děkuju moc za odpovědi :andel:

Reakce:

Uživatel je onlineAletheia
Kelišová 6322 příspěvků 03.01.17 00:56

Ne. Leda by si tu krev ona sama aplikovala do žíly a ta žena co ji tam utrousila by měla AIDS. Pravděpodobnost obojího je nulová.

Menstruační krev je téměř stejná jako ta obyčejná, není nebezpečnější… :nevim:

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.01.17 01:03
@Zanet26 píše:
Ahujky holky. Mám takový zvláštní dotaz. Dnes jsem byla s dcerou v dětském koutku, na záchodě. Vždy jí říkám ať na nic nesahá a počká až se vyčůrám. Jen dnes neměla svůj den a vztekala se, sedla na zem a asi i ručkama. Na tom není nic zvláštního, jen že na zemi byla už setřená krev, dle mě menstruační. Teď si zaboha :zed: neuvědomím jestli se malá dotkla..samozřejmě sem jí hned umyla ručenky… je možné takhle něco chytit? Je mi teď uplně úzko…Děkuju moc za odpovědi :andel:

Taky myslím že je zbytečné se strachovat. Samozřejmě pokud máte opravdu velký strach, můžete jet k mudr, třeba malé vezme krev na rozbor. Většina nemocí má ovšem inkubační dobu a nejspíš se stejně nic nezjistí. Ake za jednu návštěvu mudr nic nedáte…

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 03.01.17 01:11

@Aletheia Mohu se zeptat jste Dr.? Jako jsem si jistá, že přímo do ní asi nesáhla, to bych jančila hned, a byla už setřená..až teď večer mi to vrtá hlavou..a žloutenka c??

Uživatel je onlineAletheia
Kelišová 6322 příspěvků 03.01.17 01:17
@Zanet26 píše:
@Aletheia Mohu se zeptat jste Dr.? Jako jsem si jistá, že přímo do ní asi nesáhla, to bych jančila hned, a byla už setřená..až teď večer mi to vrtá hlavou..a žloutenka c??

Nejsem.

Hepa C se přenáší krevním řečištěm. Takže tak jak píšu, muselo by se dostatečné množství infikované krve dostat přímo do krve dítěte. A to přes kůži nejde, pokud by měla dcera řežnou ránu na ruce, je tam lehké riziko. Ale rozhodně ne ze zaschlé krve.

Mnohem větší riziko je z té kliky co na tom záchodě byla. Zcela reálně, ta je plná zbytku fekálií a po otevření si nikdo ruce nemyje a pak jde jíst…

Přetlumoč to lékařce, můžete dělat odběr který bude malou bolet a bude plakat. Je to tvoje volba. Zrovna na hepatitidu jsou ty odběry rozsáhlé a opakované v období tuším 50 dní. Zažila jsem to jako větší dítě (bydleli jsem v blbé lokalitě a jak to bylo ve škole, museli jsme všichni na testy) a bylo to čiré utrpení. Zeptej se lékařky a uvidíš co ti poví.

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 03.01.17 01:21

@Aletheia děkuju moc, si hodná, uklidnila si mě. k dr.asi nepůjdu, malá ječí jen tam jdeme..třeba mi sem nějaká napíše. děkuji a dobrou noc..

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 03.01.17 07:06
@holkaZ píše:
Taky myslím že je zbytečné se strachovat. Samozřejmě pokud máte opravdu velký strach, můžete jet k mudr, třeba malé vezme krev na rozbor. Většina nemocí má ovšem inkubační dobu a nejspíš se stejně nic nezjistí. Ake za jednu návštěvu mudr nic nedáte…

Také moc děkuji, že jste se ozvala!!

Zanet26
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 03.01.17 10:11

To aby člověk nemohl už ani na záchod, to je fakt hrozný.. :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >