Zrovna teď! :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
lucie.parkova
Povídálka 47 příspěvků 05.01.17 14:04
Zrovna teď:-(!!!!!!!

Zrovna teď, když se to člověku nejméně hodí. Musím se podělit, co se mi stalo.
Včera večer jsme jely s mojí kolegyní z práce společně jedním autem. No a kolegyně kouří, tak si jednu zapálila, než zatím rozmrzlo auto. Já aktivně si vzala škrabku a lítala kolem auta a čistila. Zničeho nic ani nevím jak, jsem se ocitla na zadku na zemi a ještě jsem si dokázala přisednout vlastní nohu. No obě jsme se smály a nasedly do auta odjely domů. Nic nebolelo, tak jsem nic neřešila a i domů jsem to odřídila. Doma jsem ještě lítala a večer se ňák začínal ozývat kotník. A dnes ráno, jsem myslela, že mi přes noc vyrostl ještě jeden kotník. Noha modrá, nateklá a bolest jen velice malinká. No partner, ten na mě vyvalil oči, kde jsem k tomu přišla? Tak se jelo na chir. amb. Doktor diagnostikoval po RTG frakturu. Tak teď tu sedím s nohou nahoře - dlaha mi asi trošku ujela, protože začíná tlačit. A to jsme dnes měli jet do Ikei pro stěnu do obýváku. Takže jedu víte kam… Tři králové si vánoční výzdobu můžou odnést do sklepa sami a uklidit tu můžou taky.
Musím říci a děkovat, že jsme dojely domů v pořádku, zřejmě jak byla noha nacpaná v kozačce tak jsem to ještě tak necítila.
Jen jsem se chtěla podělit při dlouhé chvilce s nohou nahoře.
Přeji všem pěkný den.

Reakce:
 
Pipilota Citrónie
Ukecaná baba ;) 1111 příspěvků 05.01.17 14:09

Tak se brzy uzdrav :hug:

 
NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 05.01.17 14:10

@lucie.parkova Njn, když se daří :hug: Tak ať je noha brzo v pořádku :hug:. Moje máma si taky zlomila kotník, je to skoro pět let. Taky to bylo v lednu. Ale paradoxně ne venku na ledu, ale doma na schodech :)

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 14:16

Jedná se jen o kotník, takže bych to neviděla tak tragicky…

Mamka včera uklouzla, okamžitě jí vezl táta na nejbližší pohotovost, má ruku v sádře, vykloubené dva prsty na druhé ruce, zlomené 2 obratle a dneska jí vrtulníkem převezli do jiné nemocnici a v tuto chvíli je na operaci… co by dala jen za frakturu… :roll: :(

Anonym kvůli údajům o mamce

 
Geroma 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 14:16

@lucie.parkova
Hlavu vzhůru, kost sroste a zase budeš jako rybicka :). Jestli Tě to trochu povzbudí, ja se takto vyřídila první den dovolené na horách a mohla jsem sedět leda tak u grogu nebo jet rovnou domů 8)

 
NikysekR
Extra třída :D 10330 příspěvků 12 inzerátů 05.01.17 14:21

Jo a ještě můj přítel si taky zlomil kotník.. rok před mámou :D Ale toho operace neminula. Holt my jsme na ty kotníky vysazení nebo co :mrgreen: Protože asi dva roky na to si ho zlomil i švagr :mrgreen: A to si nevymýšlím :). A můj brácha měl rozdrcené prsty na ruce. Jenom já zatím nic (ťukám, ťukám..).

 
zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 05.01.17 14:30
@lucie.parkova píše:
A to jsme dnes měli jet do Ikei pro stěnu do obýváku. Takže jedu víte kam… Tři králové si vánoční výzdobu můžou odnést do sklepa sami a uklidit tu můžou taky.

Bóže, to je tragédie. Jako asi to není příjemné, ale mohlo se to stát v daleko horší situaci :roll: Týden před svatbou, svatební cestou, cestou kolem světa a já nevím co. A te řešíš věci jako úklid a IKEU. Pokud toužíš po úklidu existují agentury, pokud po stěně - IKEA ti ji doveze i složí :)

My díle mojí zlomenině a PN máme novou koupelnu, protože jsme aspoň byla doma a nemusela vybírat dovolenou na hlídání dělníků.

Brzký uzdravení.

 
inkakřivák
Extra třída :D 13886 příspěvků 15.01.17 14:12
@Anonymní píše:
Jedná se jen o kotník, takže bych to neviděla tak tragicky…

Mamka včera uklouzla, okamžitě jí vezl táta na nejbližší pohotovost, má ruku v sádře, vykloubené dva prsty na druhé ruce, zlomené 2 obratle a dneska jí vrtulníkem převezli do jiné nemocnici a v tuto chvíli je na operaci… co by dala jen za frakturu… :roll: :(

Anonym kvůli údajům o mamce

No „jen“ v případě kotníku není na místě. Zlomený kotník je trošku horší lapálie než ruka. Tam je třeba skutečně strávit dlouhou dobu s nohou nahoře, nezatěžovat, aby nedošlo k nějakému posunu a trvalému poškození. Sestře se stalo něco podobného, taky došla v pohodě domů, druhý den ještě do práce a z práce k lékaři - a už je doma přes dva měsíce. Dostala navíc zánět šlach v tom kotníku. Takže - sedět, sedět a poslouchat lékaře!

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >