Zpět na web

  • načítám...

shopping.jpg

Dobrý den, uvažujeme o koupi kočárku Cam Linea Classy Tris. Ráda bych se zeptala, zda někdo tento kočárek má doma a jak je s ním spokojený a pak zda někdo neví, která prodejna na Liberecku ho má ve svém sortimentu. Zatím jsme na něj naživo nenarazili nikde a před koupí bychom ho chtěli vidět.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...