shopping.jpg
Dobrý den, uvažujeme o koupi kočárku Cam Linea Classy Tris. Ráda bych se zeptala, zda někdo tento kočárek má doma a jak je s ním spokojený a pak zda někdo neví, která prodejna na Liberecku ho má ve svém sortimentu. Zatím jsme na něj naživo nenarazili nikde a před koupí bychom ho chtěli vidět.
- Autor: Renca1982
- Vloženo: 04.02.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána