Zpět na web

  • načítám...

Plus.jpg

Tak třeba já mám 156 cm. Obecně si vybírám nižší kočárky. Ale Cross se mi taky dobře ovládá. Pokud mohu poradit, tak vol k sobě úměrně vysoký kočárek. Pokud jsi vyšší vol Cross, pokud nižší vol Plus. Na chlapa nehleď, protože ty budeš s kočárkem jezdit ne on ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...