Screenshot_2017-03-01-10-21-01.png
Ahoj holky tak jsem opět zde pro radu. Mohla bych právě ovulovat? Nemám toho moc v měření BT, ale zrovna probíhá mrcha a cca před rokem když jsem byla na přeoperačním vyšetření kvůli laparce mi dr. oznamila, že ovuluji a to mi den před skončila ms.OT dělám stále každý den a stále negativní
- Autor: Lucoušek27
- Vloženo: 01.03.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána