Zpět na web

  • načítám...

IMG_20170308_165341.jpg

Ahoj dostala jsem tuto nadilku, vetsina jsou pasky, pred x lety jsem pletla vse mozne, ale jak zpracovat pasky? nemam ani dynka, nic jen toto, nechci k tomu nic kupovat, jen spotrebit toto. treba nejake mini kosicky na velikonocni dekoraci nebo poradte, dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...