20170310_154648.jpg
Zdravím všechny snažilky a přidávám se do klubu. :mavam: Zatím zkoušíme první měsíc a netrpělivě teď očekávám výsledek. S manželem jsme spolu už téměř 10 let a máme půl roku po svatbě, tak by to už mimi chtělo:) Pokus o početí byl 7.3. Ovulace byla asi 7. nebo 8. 3.(pichlavá bolest na levém vaječníku). Ovulační testy jsem si pro potvrzení koupila až 8. (13. den cyklu) a bud jsem ji chytla těsně před nebo těsně po (viz obrázek). Jinak menzes mívám celkem nepravidelnou. Před dvěma lety jsem vysadila HA, kterou jsem brala 8 let. Od te doby cyklus 28-38 dní. Vypozorovala jsem na sobě, že když do stravy zařadím jogurty a beru občas vitamíny (multivitamíny v kombinaci se zinkem a B) nebo si dám nějakou mořskou rybičku, tak se mi cyklus upraví na 28-30 dní. Máte někdo podobnou zkušenost, že strava ovlivnuje cyklus? Většinou tak 5 dní před menzes špiním, což mi doktorka při kontrole řekla, že pokud je to pravidelně každý mesíc, tak to nemusí nic znamenat. Tak uvidíme...to čekání je nekonečné :roll:
- Autor: valetka
- Vloženo: 10.03.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána