únor 2.png
Ahoj holky :mavam: "@Janička 1211":https://www.emimino.cz/profil/janicka-1211/ lázně jsou príma, ale náročné. Jezdím s dětmi a taky to není žádné flákání. Nedočetla jsem, ale koukám že jste řešily myomy. No já po poslední prohlídce nic moc. Už delší dobu po sexu krvácím, ale podle Dr se s tím reálně nic nedá dělat. Našel vřídek na čípku, ale to prý nic, a malý myom v děloze, ale to prý taky nevadí. Dělal utz kvůli tomu krvácení, jinak by ten myom nenašel. Po vysazení jsou moje cykly kolikrát detektivka, občas mě překvapí dřívější ovulace než jsem byla zvyklá a nebo delší LF, což nejsem zvyklá vůbec. A tento měsíc je graf takhle. Mám dvě verze, u jednoho jsem teplotu 14DC vyhodila jako jednorázový vzestup, spici, u druhé jsem ji nechala. No tak jsem zvědavá co bude další dny.
- Autor: andelka83
- Vloženo: 12.03.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána