image.jpg
"@mzat":https://www.emimino.cz/profil/mzat/ jasne ze bych pockala :palec: poslu tu fotku jelikoz ja to nikdy neodhadnu kvuli tomu pístu :nevim: jinak uz se mame skvěle :srdce: krácení po vysazeni vsech leku přestalo temer ze dne na den a za tyden uz 2 screening :dance: moc se na to tesim :kytka: dneska sem poslouchala srdicko a jako zázrakem bylo opravdu krasne slyset :andel: gonal: prosim te myslim ze by se ti ta jedna urco hodila me vzdy dali dve :roll: a vzdy me temer cela zbyla jehlicek mam asi milion
- Autor: GaLeee
- Vloženo: 15.03.17
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána